ADANA ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

Sınıf İçi Ölçme ve Değerlendirme Semineri Başvuru Formu

İlimizde 4 merkez ilçede görev yapan resmi ortaokul ve lise öğretmenlerinin "Sınıf İçi Ölçme ve Değerlendirme" konusunda bilgi ve becerilerini artırma amacıyla 20 Şubat 2023 ? 22 Mart 2023 tarihleri arasında Adana Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdürlüğünde hizmet içi eğitim kapsamında 1 (bir) günlük  2.01.01.06.018 kodlu Sınıf İçi Ölçme ve Değerlendirme Seminerleri (4 saat) düzenlenecektir.

Seminere ek olarak; -Ortak sınavların uygulanmasında dikkat edilmesi gereken hususlar, -Okullarda farklı amaçlarla yapılabilecek sınavların her aşamasında kullanılabilen ve resmî kurumlardaki bütün öğretmenlere açık olan "Optik Oluşturma, Okuma ve Analiz" yazılımının tanıtımı ve atölye çalışması konularına da yer verilecektir.

Seminer sonunda her okulun kendi içinde ortak sınavlarını, kazanım tarama testlerini, hazır bulunuşluk sınavlarını etkin bir şekilde gerçekleştirebilmesi amaçlanmaktadır.

Katılımcılar özellikle okulda uygulanan ortak sınavlarda aktif rol alan ve koordinasyonu sağlayabilecek öğretmenler/yöneticiler arasından okul müdürü tarafından en az 1, en çok 3 kişi olacak şekilde seçilerek 6 Şubat 2023 tarihi mesai bitimine kadar bu forma işlenecektir. Her okulun katılması zorunlu olmayıp gönüllülük esastır; ancak forma işlenen öğretmenlerin seminere katılması zorunlu olacaktır. Katılımcılar sadece faaliyet süresi boyunca görevli izinli sayılacaktır.

Katılımcıların hangi tarihte katılacakları, katılımcı listesinin oluşturulup Valilik oluru alınmasından sonra okullarına bildirilecektir.

 

NOT: BU FORM SADECE OKUL MÜDÜRLÜKLERİ TARAFINDAN DOLDURULACAKTIR. 

Sınıf İçi Ölçme ve Değerlendirme Semineri Başvuru Formu için tıklayınız

Alternetif bağlantı

Sarıhuğlar Mahallesi 88017 Sokak No 3/2 Seyhan / ADANA - 03224288088

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.