ADANA ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

e-Sınav Uygulama ve İzleme Sorumlusu Eğitici Eğitimi Kursu´nu Başarıyla Tamamladık

e-Sınav Uygulama ve İzleme Sorumlusu Eğitici Eğitimi Kursu´nu Başarıyla Tamamladık

08-12 Nisan 2019 tarihleri arasında 2019000131 nolu “e-Sınav Uygulama ve İzleme sorumlusu eğitici Eğitimi Kursu” Mersin Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü ve ASO´da gerçekleşti. Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce seçilen eğitim görevlilerinin tarafından eğitim verildi.

Bakanlığımız Ölçme Değerlendirme ve Sınav  Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nce düzenlenen kursumuz  ölçme ve değerlendirme merkezlerinde görev yapan öğretmenlerin e-Sınav Uygulama ve İzleme konularında bilgi ve becerilerini arttırmak  amacıyla düzenlendi. Programın hedeflerine ulaşmak için aktif öğrenme yöntem ve teknikler kullanıldı.

Faaliyette; Eğitim yöneticisi olarak  Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Sayın Erdoğan GÜNDOĞDU, Eğitim Görevlisi olarak Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme ,Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünde görevli alanında uzman eğitimciler görev aldılar.

5 gün süren faaliyet sonunda kurs sertifikasını almaya hak kazanan Ölçme Değerlendirme Merkezlerinde görevli öğretmenler tarafından illerde öğretmenlere eğitimler verilecektir.

SARIHUĞLAR MAH. 88017 SK. ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ BLOK NO 3/2 SEYHAN / ADANA - 0

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.